penye şal

Penye şal nedir? Nasıl kullanılır?

penye şal ütülenir miİster spor kombinlerinizde ister gündelik hayatta isterseniz de özel günlerinizde tarzınızı tamamlayacak Penye Şallar son dönemlerde oldukça tercih edilmektedir.

İç göstermeyen ancak ince, esnek ve yumuşak yapısıyla sürekli elinizin gideceği şal olacaktır.

Kafanızda kolaylıkla şekil alan Penye Şallar gün boyu düzeltme istemez ve iğne gerektirmez. Makinede 30 derecede yıkanabilir. Düşük ısıda ütülemeniz şalınızın ömrünü uzatacaktır.

Penye şal esnek midir?

Kumaş karışım oranına göre esnekliği değişkenlik gösteren penye şallar genellikle esnek bir üründür.

Penye şal nasıl yıkanır? Yıkama koşulları nelerdir?penye şal yıkanır mı?

Penye şal ürünlerimizi istediğiniz sıcaklıkta yıkayabilir ve istediğiniz koşullarda kurutabilirsiniz.

Ancak diğer kumaşlar gibi penye kumaşlarda yüksek sıcakta yıkanmaya maruz kaldığında yapısal değişiklik gösterebilir.

Bu kumaş bizim tarafımızdan önerilen yıkama türü: Çamaşır makinesinde 30-40 derece aralığında yıkanabilir.

Penye şal yıkandıktan sonra çeker mi?

Penye kumaşlar genel itibariyle çekebilecek bir yapıya sahiptir. Bizim tarafımızdan önerilen uygun ısı ve yıkama koşullarına uyduğunuz taktirde herhangi bir çekme sorunu yaşamayacaksınızdır. Penye şal yıkanırken uygun sıcaklık oranlarında yıkamak, penye şal ve kumaşların en az seviyede zarar görmesine ve çekmesine katkı sağlayacaktır.

Penye şal makinede yıkanır mı?

Penye şal modellerini makinede yıkanması tavsiye edilmemektedir. Ancak bulunmuş olduğunuz şartlar uygun değil ise makinede hassas programda yıkanabilir. Bu yıkama şartlarında ise sıkma işlemi sırasında program iptal edilmelidir. Su sıcaklığı ise 20-30 derece arasında olmalıdır.

Penye şal ütülenir mi? Nasıl ütülenir?

Penye Şal ve kumaşlar diğer kumaşlara istinaden kolay kolay kırışmazlar. Uygun sıcaklıkta ve nemliyken düşük derecede ütülenmesi penye şal grubu için önerilmektedir.

Penye şal terletir mi?

Penye şal nefes alma özelliğine sahip olduğu için yaz aylarında ve sıcak havalarda terletme yapmaz. Bu nedenle genellikle yaz ve sonbahar aylarında aktif olarak kullanılmaktadır.

Penye şal sıcak tutar mı?

Penye şal ince bir yapıya sahiptir. Penye türü şallar daha çok yaz aylarında kullanılması önerilmektedir. Sıcak tutması nefes alan kumaş yapısından dolayı söz konusu değildir.

Penye şal modelleri ve fiyatları nedir?

Penye şal modelleri ve fiyatları seçmiş olduğunuz ürünün kumaş biçimine, ürün desenine ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat olarak makul olarak bilinen, kullanım rahatlığı ve uygun fiyatları ile tesettür sektörünün gözdesi olan penye şallar için fiyat aralığı 30 TL‘den başlayıp 150 TL‘ye kadar devam etmektedir.

Penye şal için tercih edilen renkler nelerdir?

Siyah, Beyaz, Bej(ekru), Kahverengi Tonları, Gri ve desenli modeller penye şallarda en çok kullanılan renk tonları ve modellerdir.

Sepet

Giriş Yap

Create an Account