Bu koleksiyonda 4 ürün bulunmaktadır.

Penye Şal

Penye Şal

Penye Şallarİster spor kombinlerinizde ister gündelik hayatta isterseniz de özel günlerinizde tarzınızı tamamlayacak Penye Şallar son dönemlerde oldukça tercih edilmektedir.

İç göstermeyen ancak ince, esnek ve yumuşak yapısıyla sürekli elinizin gideceği şal olacaktır.

Kafanızda kolaylıkla şekil alan Penye Şallar gün boyu düzeltme istemez ve iğne gerektirmez. Makinede 30 derecede yıkanabilir. Düşük ısıda ütülemeniz şalınızın ömrünü uzatacaktır.

Penye Şallar

Yaz ve bahar aylarının vazgeçilmez serisi olan penye şallar tesettürlü kadınların vazgeçilmez parçalarındandır. Terletme yapmayan, nem emici özelliği bulunan ve pamuk kumaşlara nazaran iki kat fazla esneme özelliğine sahiptir.

Penye Şal Modelleri

Penye Şal ModelleriPenye şal modelleri ve fiyatları seçmiş olduğunuz ürünün kumaş biçimine, ürün desenine ve boyutlarına göre değişiklik göstermektedir. Fiyat olarak makul olarak bilinen, kullanım rahatlığı ve uygun fiyatları ile tesettür sektörünün gözdesi olan penye şallar son zamanlarda tesettür sektöründe en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Penye Şal Fiyatları

Penye şal grubu fiyat, kalite konusunda diğer kumaş çeşitlerine göre uygun olduğu için tesettür sektöründe günümüzde en çok tercih edilen ürün grubundadır. Fiyat aralığı 30 TL‘den başlayıp 150 TL‘ye kadar devam etmektedir.

Sepet

Giriş Yap

Hesap Oluştur