Bu koleksiyonda 5 ürün bulunmaktadır.

Penye Şal

Penye Şal

Penye ŞalSon zamanlarda tesettür sektöründe oldukça sık tercih edilen penye şallar; ağırlıklı olarak pamuk ve penye kumaş karışımlarından ortaya çıkmaktadır.

Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen penye şallar ter emici ve hava geçirgen özelliğine sahip oldukları için ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Penye şallar iç göstermez, esnek ve ince bir yapıya sahiptir. Penye şal kumaşlarının yapımında kullanılan karışımların biride likradır. Buda şalların oldukça esnek bir yapıya sahip olmasının başlıca nedenlerin birisidir.

Bu nedenlere ek olarak uygun fiyatlı olmaları sebebi ile yaz ve ilkbahar dönemlerinde oldukça sıklıkla kullanılmaktadır.

Penye Şal Modelleri

Penye şallar birçok farklı desen ve modelden oluşmaktadır. Desenli, canlı, parlak, mat renk ve desen seçenekleri ile birçok farklı ürün seçeneğine sahiptir.

Klasik tesettür giyimde aktif olarak kullanılan penye şallar kombinlerinizin tamamlayıcı bir parçası olarak en iyi alternatiflerden biridir.

Penye Şal Fiyatları

Penye şal grubu fiyat, kalite konusunda diğer kumaş çeşitlerine göre uygun olduğu için tesettür sektöründe günümüzde en çok tercih edilen ürün grubundadır. Fiyat aralığı 30 TL‘den başlayıp 150 TL‘ye kadar devam etmektedir.

Sepet

Giriş Yap

Hesap Oluştur